Op zaterdag 22 mei heeft demissionair onderwijsminister Arie Slob aangekondigd dat de vo-scholen vanaf 31 mei weer volledig geopend mogen worden. Vanaf 7 juni moeten de scholen open. Onze prioriteit daarbij blijft het welzijn en de gezondheid van leerlingen en medewerkers.

De SVO|PL-scholen houden 7 juni aan als openingsdatum. Het eerste tijdvak van de centraal examens is dan afgelopen en steeds meer mensen zijn gevaccineerd. Daarnaast willen we de tijd nemen om, samen met medewerkers, leerlingen en ouders/verzorgers, te overleggen over de voorwaarden waaronder de school een veilige plek voor leerlingen en medewerkers kan zijn.

Deze week wordt op school het gesprek hierover gevoerd. Met eventuele vragen kun je terecht bij je mentor. Volgende week word je uitgebreider geïnformeerd over hoe het onderwijs vanaf 7 juni vormgegeven gaat worden.