Nadia Kraan-Huppertz (49) wordt per 1 augustus 2022 benoemd als de nieuwe sectordirecteur van BcPL locatie Holz in Kerkrade. In haar eerste schooljaar als sectordirecteur mag ze meer dan 100 nieuwe brugklassers ontvangen. Dat belooft al een goede start.

Sinds 2000 werkt Nadia in het onderwijs in diverse functies. Ze was zowel werkzaam als docent als ook als schoolleider in het regulier en speciaal voortgezet onderwijs. Momenteel werkt ze als projectdirecteur bij Stichting Librijn in Delft. Ze kijkt ernaar uit zich met haar gezin weer te vestigen in Zuid-Limburg.

Nadia volgt Twan Wijnants op die de afgelopen twee jaar werkzaam was als interim-sectordirecteur op BcPL locatie Holz. Hij gaat genieten van zijn pensioen maar blijft betrokken bij de school. Het College van Bestuur van SVO|PL wenst hen beiden veel geluk toe in deze nieuwe rol.