Debora Herveille (39) is vanaf 1 augustus 2019 rectrix van het Sintermeertencollege en de Nieuwe Thermen in Heerlen. Beide scholen staan aan de vooravond van een periode van vernieuwing en doorontwikkeling.

Debora is geboren en getogen in Zuid-Limburg en woont met haar man en drie kinderen in Trintelen. Na haar studie fiscale economie aan de universiteit van Maastricht was ze werkzaam bij de Belastingdienst in verschillende functies. Op dit moment maakt Debora deel uit van het managementteam SSO O&P van de Belastingdienst en is ze directeur van de Belastingdienst Academie in Utrecht. Daarnaast is ze freelance docent op verschillende universiteiten.

De huidige rector, Paul Thönissen, gaat zich de komende jaren voor SVO|PL onder andere inzetten op het gebied van professionalisering van medewerkers, kwaliteitszorg en taalvaardigheid.
Het College van Bestuur van SVO|PL wenst beiden succes in hun nieuwe werkzaamheden en kijkt uit naar een mooie samenwerking.